Dzień | Godzina | Balcerek J. | Cetnarowicz D. | Dąbrowski A. | Drgas Sz. | Góral P. | Kardyś P. | Konieczka A. | Maciejewski P. | Marciniak T. | Meyer A. | Pawłowski P. | Piniarski K. | Podbucki K. | Stankiewicz A. | Suder J. | Godzina |
Poniedziałek | 8:00 - 9:30 |
Programowalne układy cyfrowe i procesory sygnałowe
sem. 1, II st., lab. s. 229 MCH |
8:00 - 9:30 | ||||||||||||||
Linear algebra
sem. 2, I st., ćw. s. 6 CW tyg. parzyste |
|||||||||||||||||
9:45 - 11:15 |
Zebranie pracownicze
|
Zebranie pracownicze
|
Zebranie pracownicze
|
Zebranie pracownicze
|
Zebranie pracownicze
|
Zebranie pracownicze
|
Zebranie pracownicze
|
Zebranie pracownicze
|
Zebranie pracownicze
|
Zebranie pracownicze
|
Zebranie pracownicze
|
Zebranie pracownicze
|
Zebranie pracownicze
|
Zebranie pracownicze
|
Zebranie pracownicze
|
9:45 - 11:15 | |
11:45 - 13:15 |
Programowalne układy cyfrowe i procesory sygnałowe
sem. 1, II st., współdzielone z P. Pawłowskim, wykł. gr. SW s. 17 WE tyg. nieparzyste |
Programowalne układy cyfrowe i procesory sygnałowe
sem. 1, II st., wykł. gr. SW s. 17 WE |
Metody numeryczne i symulacja
sem. 2, I st., lab. s. 229 MCH |
11:45 - 13:15 | |||||||||||||
13:30 - 15:00 |
Programowalne układy cyfrowe i procesory sygnałowe
sem. 1, II st., proj. s. 229 MCH |
13:30 - 15:00 | |||||||||||||||
15:10 - 16:40 | 15:10 - 16:40 | ||||||||||||||||
16:50 - 18:20 | 16:50 - 18:20 | ||||||||||||||||
18:30 - 20:00 | 18:30 - 20:00 | ||||||||||||||||
Dzień | Godzina | Balcerek J. | Cetnarowicz D. | Dąbrowski A. | Drgas Sz. | Góral P. | Kardyś P. | Konieczka A. | Maciejewski P. | Marciniak T. | Meyer A. | Pawłowski P. | Piniarski K. | Podbucki K. | Stankiewicz A. | Suder J. | Godzina |
Wtorek | 8:00 - 9:30 |
Kompresja i kodowanie sygnałów
sem. 1, II st., wykł. s. 311 |
8:00 - 9:30 | ||||||||||||||
Sieci neuronowe i algorytmy genetyczne
sem. 3, II st., lab. s. 229 MCH tyg. parzyste |
|||||||||||||||||
9:45 - 11:15 |
Kompresja i kodowanie sygnałów
sem. 1, II st., ćw. s. 311 |
9:45 - 11:15 | |||||||||||||||
11:45 - 13:15 |
Prototypowanie układów wbudowanych w środowisku LabVIEW
sem. 3, II st., wykł. |
11:45 - 13:15 | |||||||||||||||
13:30 - 15:00 |
Linear algebra
sem. 2, I st., wykł. s. 130 CW |
Prototypowanie układów wbudowanych w środowisku LabVIEW
sem. 3, II st., proj. s. 229 MCH |
13:30 - 15:00 | ||||||||||||||
15:10 - 16:40 |
Inteligentne systemy wizyjne
sem. 1, II st., lab. gr. SW s. 227 MCH tyg. nieparzyste |
15:10 - 16:40 | |||||||||||||||
Akustyka techniczna
sem. 1, II st., lab. s. 228 MCH tyg. parzyste |
|||||||||||||||||
16:50 - 18:20 |
Inteligentne systemy wizyjne
sem. 1, II st., lab. s. 227 MCH tyg. nieparzyste |
16:50 - 18:20 | |||||||||||||||
18:30 - 20:00 | 18:30 - 20:00 | ||||||||||||||||
Dzień | Godzina | Balcerek J. | Cetnarowicz D. | Dąbrowski A. | Drgas Sz. | Góral P. | Kardyś P. | Konieczka A. | Maciejewski P. | Marciniak T. | Meyer A. | Pawłowski P. | Piniarski K. | Podbucki K. | Stankiewicz A. | Suder J. | Godzina |
Środa | 8:00 - 9:30 | 8:00 - 9:30 | |||||||||||||||
Akustyka techniczna
sem. 1, II st., wykł. s. 309 WE tyg. parzyste |
|||||||||||||||||
9:45 - 11:15 |
Przetwarzanie obrazów i sygnałów audio
sem. 1, II st., s. 309 WE tyg. nieparzyste |
Linear algebra
sem. 2, I st., ćw. |
9:45 - 11:15 | ||||||||||||||
Interfejsy człowiek-robot
sem. 1, II st., s. 309 WE, tyg. parzyste |
|||||||||||||||||
11:45 - 13:15 |
Seminarium naukowe
|
Seminarium naukowe
|
Seminarium naukowe
|
Seminarium naukowe
|
Seminarium naukowe
|
Seminarium naukowe
|
Seminarium naukowe
|
Seminarium naukowe
|
Seminarium naukowe
|
Seminarium naukowe
|
Seminarium naukowe
|
Seminarium naukowe
|
Seminarium naukowe
|
Seminarium naukowe
|
Seminarium naukowe
|
11:45 - 13:15 | |
13:30 - 15:00 |
Konsultacje
s. 236 MCH |
Prototypowanie układów wbudowanych w środowisku LabVIEW
sem. 3, II st., proj. s. 229 MCH |
13:30 - 15:00 | ||||||||||||||
Inteligentne systemy wizyjne
sem. 1, II st., wykł. s. 120 WE tyg. parzyste |
|||||||||||||||||
15:10 - 16:40 |
Pojazdy autonomiczne
sem. 1, II st., Projekt/Wykład, proj. s. 229 MCH |
Projekt dyplomowy
sem. 7, I st., proj. s. 312 |
15:10 - 16:40 | ||||||||||||||
16:50 - 18:20 |
Projekt dyplomowy
sem. 7, I st., proj. s. 312 |
16:50 - 18:20 | |||||||||||||||
18:30 - 20:00 | 18:30 - 20:00 | ||||||||||||||||
Dzień | Godzina | Balcerek J. | Cetnarowicz D. | Dąbrowski A. | Drgas Sz. | Góral P. | Kardyś P. | Konieczka A. | Maciejewski P. | Marciniak T. | Meyer A. | Pawłowski P. | Piniarski K. | Podbucki K. | Stankiewicz A. | Suder J. | Godzina |
Czwartek | 8:00 - 9:30 |
Metody numeryczne i symulacja
sem. 2, I st., lab. s. 229 MCH |
8:00 - 9:30 | ||||||||||||||
Przetwarzanie obrazów i sygnałów audio
sem. 1, II st., proj. s. 227 MCH tyg. parzyste |
|||||||||||||||||
9:45 - 11:15 |
Pojazdy autonomiczne
sem. 1, II st., lab. s. 229 MCH |
Sieci neuronowe i algorytmy genetyczne
sem. 3, II st., wykł. |
Przetwarzanie obrazów i sygnałów audio
sem. 1, II st., lab. s. 227 MCH |
9:45 - 11:15 | |||||||||||||
11:45 - 13:15 |
Interfejsy człowiek-robot
sem. 1, II st., lab. |
Seminarium dyplomowe magisterskie
sem. 3, II st., s. 325 WE tyg. nieparzyste |
Przetwarzanie obrazów i sygnałów audio
sem. 1, II st., lab. s. 227 MCH |
11:45 - 13:15 | |||||||||||||
13:30 - 15:00 |
Interfejsy człowiek-robot
sem. 1, II st., lab. |
Konsultacje
s. 236 MCH |
Inteligentne systemy wizyjne
sem. 1, II st., wykł. |
13:30 - 15:00 | |||||||||||||
15:10 - 16:40 | 15:10 - 16:40 | ||||||||||||||||
16:50 - 18:20 | 16:50 - 18:20 | ||||||||||||||||
18:30 - 20:00 | 18:30 - 20:00 | ||||||||||||||||
Dzień | Godzina | Balcerek J. | Cetnarowicz D. | Dąbrowski A. | Drgas Sz. | Góral P. | Kardyś P. | Konieczka A. | Maciejewski P. | Marciniak T. | Meyer A. | Pawłowski P. | Piniarski K. | Podbucki K. | Stankiewicz A. | Suder J. | Godzina |
Piątek | 8:00 - 9:30 |
Metody numeryczne i symulacja
sem. 2, I st., lab. s. 229 MCH |
8:00 - 9:30 | ||||||||||||||
9:45 - 11:15 |
Metody numeryczne i symulacja
sem. 2, I st., lab. s. 229 MCH |
9:45 - 11:15 | |||||||||||||||
11:45 - 13:15 |
Metody numeryczne i symulacja
sem. 2, I st., lab. s. 229 MCH |
11:45 - 13:15 | |||||||||||||||
13:30 - 15:00 | 13:30 - 15:00 | ||||||||||||||||
15:10 - 16:40 | 15:10 - 16:40 | ||||||||||||||||
16:50 - 18:20 | 16:50 - 18:20 | ||||||||||||||||
18:30 - 20:00 | 18:30 - 20:00 | ||||||||||||||||